Serwis Automatyki Bramowej

Bramy, oraz automatyka to skomplikowane urządzenia. Aby działały bez problemów należy przeprowadzać okresowe przeglądy. Częstotliwość przeglądów uwarunkowana jest sposobem użytkowania bramy. Dlatego nasza firma oferuje Państwu: serwis bram garażowych: segmentowych, uchylnych, roletowych, bram przemysłowych, bram ogrodzeniowych, serwis szlabanów i zapór drogowych. Zakres usług obejmuje również otwieranie awaryjne (po zgubieniu pilota lub uszkodzeniu napędu), programowaniu pilotów, wymianę uszkodzonych paneli, sprężyn, zerwanych linek, oraz wszystkich innych uszkodzonych elementów bram.

Dzięki ponad dwudziestoletnim doświadczeniu i głębokiej wiedzy z branży automatyki do bram możemy świadczyć usługi kompleksowej naprawy napędów do bram. Napędy tak samo jak inne urządzenia ulegają awariom. Awaria napędu może przysporzyć wielu niedogodności. Dlatego nasza firma dbając o dobro Klienta i znając jego potrzeby przeprowadza szybkie naprawy domowych i firmowych napędów do bram na terenie Konina jak i jego okolicach.

Wracasz do domu, pada deszcz czy śnieg… Lepiej pozostać w samochodzie niż męczyć się z otwieraniem bramy, nasze automaty zrobią to dla Ciebie. Automatyka bramowa to gwarancja wygody i szczypta luksusu w naszych własnych domach. Sprawdź naszą ofertę, a przekonasz się sam!

Automatyka bramowa jest technologią, która umożliwia zdalne sterowanie bramami za pomocą różnych urządzeń, takich jak pilota, klawiatury czy aplikacji mobilnej. Dzięki temu mamy możliwość otwierania i zamykania bramy bez potrzeby wysiadania z samochodu czy wychodzenia z budynku. Jest to szczególnie wygodne w przypadku deszczu, śniegu lub gdy jesteśmy spóźnieni.

Serwis automatyki bramowej zapewnia utrzymanie bram w pełnej sprawności technicznej, eliminując wszelkie awarie czy usterki. Działania serwisowe obejmują m.in. diagnozowanie problemów, naprawę usterek, konserwację, regulację i kalibrację urządzeń automatyki bramowej. Zadaniem serwisu jest również zapewnienie odpowiedniej obsługi klienta, udzielanie porad technicznych oraz dbanie o bezpieczeństwo użytkowników

Twoja Brama Nie Działa Prawidłowo?

Masz problem z bramą?!   Nie możesz wjechać?!
Żona wjechała autem w bramę?!   Uszkodzony szlaban?!
Zgubiłeś lub uszkodziłeś pilota?!   Nie możesz zamknąć bramy?!
Pękła sprężyna w bramie?!   Brama się nie otwiera?!


Usługi

  • Sprzedaż
  • Montaż
  • Serwis
  • Serwis Pogwarancyjny
  • Doradztwo

Kontakt

  • Konin Ul. Wiśniowa2
  • Tel: 691 422 174
  • bartorex2012@o2.pl