Bramy Segmentowe

Darmowa Wycena Bramy

Bramy Garażowe

Bramy garażowe są niezbędnym wyposażeniem każdego domu.Automatyka do bram zapewnia wygodny wjazd. Taka brama musi być funkcjonalna ale również solidna. Tego typu bramy to najbardziej komfortowe rozwiązanie do garażu. Są to bramy ocieplone, przeznaczone szczególnie do garaży ogrzewanych. Segmentowe bramy garażowe należą do najchętniej wybieranych rozwiązań, głównie ze względu na swoją funkcjonalność. Istotną zaletą jest także szeroki wybór rodzajów i rozmiarów co pozwoli wybrać odpowiednie rozwiązanie dla własnych potrzeb. Bramy HORMANN I Bramy WIŚNIOWSKI posiadają w swojej ofercie dużą gamę wzorów, struktur oraz kolorów. Firma BARTOREX oferuje doradztwo i montaż najwyższej jakości.

Bramy Rolowane

W całości wykonane z aluminium. Brama zbudowana z profili aluminiowych wypełnionych pianką. Płat bramy zwija się na wał umieszczony w skrzynce osłonowej o wymiarach 36x36cm. Skrzynka może być umieszczona na zewnątrz lub wewnątrz garażu. Dzięki kompaktowej budowie znajdują zastosowanie tam gdzie nie pasują inne rozwiązania.

Bramy Przemysłowe

Bramy segmentowe przemysłowe mają zastosowanie w halach produkcyjnych i magazynach. wykonane z segmentów stalowych wypełnionych pianką o grubości 42m, dostępne w wielu kolorach. Możliwa jest obsługa ręczna oraz automatyczna. Istnieje również możliwość zastosowania dodatkowych przeszkleń i drzwi przejściowych w bramie (drzwi serwisowe). Łatwość i komfort obsługi oraz bardzo dobra izolacyjność cieplna sprawiają, że brama segmentowa jest najczęściej wybieranym rozwiązaniem

sprzedaz montaz serwis kontakt wycena projekt bartorex konin 691-422-174

Bramy Segmentowe

Bramy segmentowe to najbardziej komfortowe rozwiązanie do garażu.Są to bramy ocieplone, przeznaczone szczególnie do garaży ogrzewanych. Istotną zaletą jest także szeroki wybór rodzajów i rozmiarów co pozwoli wybrać odpowiednie rozwiązanie dla własnych potrzeb.

Więcej produktów